eko domki, gdzie szukać?

eko domki, gdzie szukać?

Witam, czy ktoś z was wie, gdzie kupie w porządnej cenie domki letniskowe? Chodzi mi o firmę, która ma duży wybór domków. Polecicie mi coś?

Marko

Posty: 2

 
Piękny jest drewniany domek do ogrodu, mi również się taki marzy. Wole te drewniane konstrukcję niż murowane. Nadają takiego fajnego klimatu i estetycznie wyglądają.

beata77

Posty: 6

 
Jeśli szukasz domek bez pozwolenia to pamiętaj, że nie może on być większy niż 35m2. Sprawdź oferty w sklepach internetowych. Są zazwyczaj tańsze niż u lokalnych przedsiębiorców.

Fiflek

Posty: 6

 
Nowoczesny domek letniskowy sprawdzi się zarówno na działce rekreacyjnej, jak i na przydomowym ogrodzie. Wiele firm oprócz domków letniskowych, wykonują również domki narzędziowe, altany lub drewutnie.

quwejt

Posty: 2

 
Mogę Ci polecić nowoczesny domek letniskowy od tej firmy https://kupdomekletniskowy.pl. Jestem niesłychanie zadowolona, domek jest piękny. Ja wybrałam z dużym tarasem. Można posiedzieć w słoneczku i wypić swoją ulubioną kawę na dworze.

Hoteowo24h

Posty: 12

 
Powiem Ci, że ja też wybrałam na działkę rekreacyjną eko domki. Mam 2 mniejsze, jeden służy nam do siedzenia w trakcie deszczu, a w drugim trzymamy narzędzia. Wykonany jest z wysokiej jakości drewna, dlatego posłuży nam przez wiele lat.

batmann

Posty: 4

 
Oczywiście, że domki letniskowe najlepiej wybierać te z tarasem. Posiadam domek letniskowy 25m2 i do tego ma 12m2 tarasu. Można spokojnie wypić kawę na świeżym powietrzu lub zrobić grilla.

alus

Posty: 4