wkłady kominkowe kratki, gdzie kupić?

wkłady kominkowe kratki, gdzie kupić?

Są tu jakieś osoby, które mają polskie wkłady kominkowe od kawmet? Nie mogę znaleźć informacji o tej firmie, a mam okazje kupić u nich bardzo tani kominek. Czekam.

Fanatyk

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o włoskie wkłady do kominka z kratki to tutaj https://www.wkladykominkowe.net.pl/244-wklady-kominkowe-kratki jest oferta bardzo dobrze przygotowana. Sklep internetowy ma wszystko, czego szuka prawdziwy miłośnik kominków.

Boberkowy

Posty: 11

 
Nie lubię palić nawet w piecu, kotłowni w domu mnie nie interesuje. Biokominek? To już bardziej, ale na razie się nie zdecydowałem. Ceny są atrakcyjne, ale jakoś chęci u mnie brak, dlatego nadal czekam aż mnie najdzie ochota.

Kitas

Posty: 6

 
Stawiam dom i też się zastanawiam czy wybrać biokominek czy żeliwny? Na pewno biokominek jest łatwiejszy w eksportacji. Można wybrać mały na stół jak i bardzo znaczny wolnostojący. Widziałem gdzieś modele do zabudowy. Może podejmie decyzje w najbliższym okresie to dam znać, co konkretnie wybrałem dla siebie.

namok

Posty: 15

 
Wkład kominkowy trzeba wiedzieć jak podłączyć. To nie takie proste, bo można łatwo zrobić coś źle. Te osoby, które narzekają na kopcenie się źle coś mają podłączone. To, dlatego trzeba będzie o wszystko zadbać.

deruner56

Posty: 4

 
Kupując kominek sprawdzałem cenę. Nie korzystam z niego częściej niż raz na kilka miesięcy. To, dlatego cena była dla mnie bardzo ważna. Po co mam przepłacać za coś, z czego nie korzystam? Lepsze kominki są drogie, a ten mój kosztował naprawdę niewiele i jestem z niego bardzo zadowolony.

eryk

Posty: 11

 
Nabyłem wkład kominowy od kawmet i jest zadowolony. Chce wspierać polskie firmy, dlatego dla mnie miało znaczenie, od którego producenta kominek pochodzi. Mam kominek klasy premium o mocy 14kW.

TomekK

Posty: 7