jakiego adwokata polecacie w Warszawie

jakiego adwokata polecacie w Warszawie

Rozstałem się z prawnikami, którzy zajmowali się moją firmą i obsługą prawną i obecnie szukam jakieś kancelarii, z którą będzie można podpisać umowę. Jeśli macie jakiegoś prawnika pod tym kątem, którego ewentualnie możecie polecić to dawajcie znać. Szukam kogoś z doświadczeniem, kto typowo zajmuje się właśnie firmami i ich obsługą. Jeśli coś pod tym kątem jesteście w stanie podpowiedzieć to dajcie znać.

Kitas

Posty: 1

 
To czy tworzyć dział prawny czy mieć kancelarię do obsługi zewnętrzną w ramach outsourcingu to właściwie kwestia indywidualnej decyzji w zależności od tego z jakimi problemami konkretna firma będzie się zmagała. Warto sobie to indywidualnie rozważyć i wybrać takie opcje, które w danej firmie sprawdzą się najlepiej. Istotną kwestią będzie też doświadczenie prawników w takich sprawach.

wieslawek

Posty: 11

 
Na pewno doświadczenie po stronie prawników to taki czynnik, który ma istotne znaczenie i będzie wpływał na to jak potem te usługi prawne będą odbierane. Poza tym obecnie większość firm korzysta z obsługi prawników więc można liczyć na to doświadczenie i tym samym na kompleksową obsługę, profesjonalne podejście do spraw przedsiębiorstwa i tym samym próbę ich rozwiązania we właściwy sposób.

TVNbox

Posty: 5