paznokcie hybrydowe kraków, sprawdzona firma ?

paznokcie hybrydowe kraków, sprawdzona firma ?

Czy robicie sobie paznokcie hybrydowe w Krakowie? Ja robiłam sobie przez 2 lata i jak usłyszałam, że one niszczą paznokcie to przestałam to robić. Powiedzcie, czy naprawdę jest to niezdrowe dla płytki paznokcia?

serbuś

Posty: 2

 
Paznokcie robię w centrum Krakowa. Od zawsze tylko w tym salonie robię i jestem bardzo zadowolona z niego i oczywiście z moich zrobionych paznokci.

pawel253

Posty: 6

 
Paznokcie hybrydowe Kraków nie niszczą tak płytki paznokcie, gdy są wykonywane w fachowych salonach. Pożądane byłoby jest robić sobie tygodniową, a nawet dwutygodniową przerwę między zmianami np. koloru. Odżywki niezwykle wzmacniają płytkę paznokcia.

mew soncz7777

Posty: 8

 
Takie paznokcie uszkadzają płytkę paznokcia tylko wtedy, kiedy są robione w domowych warunkach przez nieprofesjonalne osoby. Najlepiej, wybrać się do doświadczonego salonu w centrum Krakowa.

Boss

Posty: 3

 
Ja bardzo polecam ten salon https://salonmagja.pl. Jeśli chodzi o paznokcie hybrydowe w Krakowie. To jedyny taki salon, który znam. Obsługa jest bardzo miła i zawsze są uśmiechnięci. Do tego znają się na rzeczy i robią piękne wzory.

Zyciowwy

Posty: 4

 
Robię paznokcie u kosmetyczki w centrum Krakowa już od roku. Paznokcie zdrowo rosną, są ładne i nie sprawiają mi żadnych problemów. Od czasu do czasu między hybrydami stosuję odżywkę.

orange777

Posty: 6

 
Takie paznokcie najlepiej jest wykonywać w salonie w centrum Krakowa. Nie warto robić ich na własną rękę w domu bez ukończonego kursu. Możemy uszkodzić sobie płytkę paznokcia.

aleksis

Posty: 10

 
Ja robię paznokcie hybrydowe od prawie dwóch lat w jednym salonie w Krakowie. Miła atmosfera tam panuje, można się zrelaksować.

Oct714

Posty: 7

 
Paznokcie robię w centrum Krakowa. Uwielbiam ten salon. Panie są bardzo miłe i widać, że lubią swoją pracę.

englandrm

Posty: 2