depilacja laserowa gdańsk, gdzie warto ?

depilacja laserowa gdańsk, gdzie warto ?

Mam włosy na podbródku i mam dość golenia czy laser mi pomoże? Pozbędę się tego problemu raz na zawsze? Wiele czytałam, ale nie znam kogoś, kto z tego korzystał.

Miki

Posty: 1

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, albowiem różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

ilor45

Posty: 6

 
Lubię być naturalna, dlatego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, ale chyba był jakiś słaby, bo dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, że jeśli komuś włosy przeszkadzają to powinien się temu zabiegowi poddać. Codziennie golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

adam289

Posty: 11

 
Miałam lekki wąsik i na nieszczęście na co dzień wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, iż poszłam na taki zabieg laserem, bo mam kłopot rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym niezwyklej, iż musiałam tam być kilka razy, niemniej jednak komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

Mmatckhew

Posty: 31

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, niemniej jednak bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i stosownie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, wobec tego nie polecam innym. Może dzisiaj jest w przeciwnym razie? Nie wiem.

Krzyś3232

Posty: 3

 
Te urządzenia, które są w sprzedaży jak dla mnie nic nie dają. Miałam i jakieś efekty pojawiły się po kilku miesiącach. Zdecydowanie lepszy jest laser i to ten fachowy.

xacti11

Posty: 27

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie miały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

Qwumer56

Posty: 2

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, że naprawdę robią to fachowo.

Anno Domini

Posty: 16

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, że to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie kłopot z głowy i nie muszę się stresować włosami.

Abyss

Posty: 15

 
Nie znoszę mieć włosów, dlatego mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem niezwykle zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, lecz na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą wskórać naprawdę cuda. Polecam dla osób, które nie chcą codziennie się golić albo wyrywać włosów.

Kitas

Posty: 9