fotografia noworodkowa wrocław, poszukuję!

fotografia noworodkowa wrocław, poszukuję!

Hej wszystkich. Chce wykonać fotografię noworodkową. We Wrocławiu jest dużo fotografów i nie wiem którego wybrać. Polecicie jakiegoś?

Romantykk

Posty: 2

 
Ja właśnie jestem w ciąży i chciałabym zrobić z całą rodzinką fotografię rodzinną na terenie Wrocławia lub w okolicy. Miał ktoś podobną sesję?

Marlenka33

Posty: 6

 
Fotografie noworodkowe są piękne. Fajnie powiesić sobie nad łóżkiem zdjęcie małego bobasa. We Wrocławiu dużo jest firm, które zajmują się tą dziedziną. Ja też niedługo rodzę i będę potrzebowała fotografa. Może ktoś się wypowie, kto korzystał z usług dobrych fotografów.

Januszek

Posty: 3

 
Ja fotografię ciążową robiłam we Wrocławiu jak byłam w 7 miesiącu ciąży. Pani, która mi je wykonywała była niezwykle profesjonalna i widać było, że nie robi to pierwszy raz. Miała ciekawe sposoby na sesję oraz różne gadżety. Polecam jak najniezwyklej tą Panią http://www.ewafoto.com/sesja-ciazowa/

BarMAX

Posty: 26

 
We Wrocławiu odszukamy dużo fachowych fotografów. Wystarczy poszukać i popatrzeć różne portfolia, może przypadną nam do gustu jakieś zdjęcia rodzinne.

ymuert00

Posty: 14

 
Ja kiedyś robiłam sobie zdjęcia ciążowe we Wrocławiu. Jak znajdę stronę Pani, jaka mi ją wykonywała to wrzuce tutaj.

Dagmara87

Posty: 11

 
Fotografię ciążową miałam robioną pod Wrocławiem. Namówił mnie do niej mąż. Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć.

mniszekk

Posty: 12

 
Nasza rodzinka miała fotografię rodzinną robioną 2 tygodnie temu we Wrocławiu. Fotografie wyszły super. Nasz fotograf wybierał miejsce wykonania sesji i jesteśmy bradzo zadowoleni. Pamiątka na całe życie.

OliToli56

Posty: 5

 
Jeszcze nie orientowałam się, czy są we Wrocławiu idealne firmy, które wykonają fachowe fotografie rodzinne. Lecz powoli zaczynam się za nimi rozglądać.

audi80

Posty: 3

 
Zdjęcia noworodkowe trzeba robić tylko u doświadczonych fotografów we Wrocławiu, aby dziecku nic się nie stało podczas sesji.

codePerformance

Posty: 16