Strony z filmami online

Strony z filmami online

Ostatnio widziałem, że sporo moich ulubionych serwisów z filmami online się pozamykało. Powodów nie znam, ale nie mam na razie, gdzie oglądać nowych produkcji i stąd pytanie, czy możecie coś sprawdzonego podpowiedzieć?

zenek744

Posty: 2

 
Bierz pod uwagę serwisy, które już mają jakieś zaufanie wśród dotychczasowych użytkowników. Te nowe portale z filmami online to nie bardzo. Zdecydowanie za dużo reklam.

namok

Posty: 5

 
A według mnie wykupienie konta premium na niektórych portalach bardzo się opłaca, bo oglądasz bez reklam, poza tym transferu ci nie zabierają.

włodek

Posty: 4

 
Najlepiej sobie wykupić konto premium. Wtedy nikt się nie czepia i nie blokują transferów. Jak jest dużo użytkowników do oglądania filmów, szczególnie weekendami to bez premium już praktycznie nie obejrzysz. Tyle ludzi jest w sieci ;)

Freakster89

Posty: 7

 
Oby tylko nowa polityka praw autorskich nie zablokowała ostatecznie wszystkich filmów online w sieci. Mega się tego boję.

Yuri20

Posty: 12

 
Ten rynek filmów online nigdy nie zniknie, bo jest z niego za duży ruch, przychody z reklam i inne profity, więc już tak się tymi autorskimi prawami nie martwcie ;)

Takumi

Posty: 14

 
Od początku jestem z ekino-tv.pl i według mnie do tej pory to serwis bezkonkurencyjny. Nie nakładają na zwykłego użytkownika absolutnie żadnych zobowiązań. Poza tym wszystkie filmy szybko się odpalają.

amrmas22

Posty: 8

 
Jakoś torrenty w ostatnich latach cienko funkcjonują, albo po prostu nie mam dobrego źródła. Wolę znacznie bardziej filmy online.

Spirek

Posty: 18

 
No właśnie widzę, że więcej wydawców dogaduje się z platformami filmów online. Widać, coś jest na rzeczy. W końcu zarabiają i tak, czy siak na dużym ruchu.

marek

Posty: 16

 
Mam nadzieję, że przez te najnowsze zmiany w polityce praw autorskich nie pozamykają moich ulubionych portali z filmami.

Gindzio56

Posty: 28