kursy programowania dla dzieci Wyszków, zna ktoś ?

kursy programowania dla dzieci Wyszków, zna ktoś ?

Kodowanie to ostatnio niezmiernie modny wybór, jeśli chodzi o zajęcia dodatkowe dla dzieci. Jeżeli znacie coś konkretnego w Wyszkowie, dajcie znać. Syn ma 10 lat i uwielbia informatykę. Czekam i pozdrawiam.

FalaSmiechu

Posty: 2

 
Dużo czytałam o nauce programowania dla dzieci, dlatego postanowiłam zapisać córkę. Zosia interesuje się informatyką, dlatego pomyślałam, że takie lekcje jej się spodobają. W Mińsku Mazowieckim jest wiele kursów godnych polecenia, dlatego nie mieliśmy problemu z wyborem.

czesławek

Posty: 9

 
Niech spróbuje, bo informatyka dla dzieci to wspaniała rzecz, przede wszystkim przydatna w przyszłości. Teraz wszędzie potrzebują informatyków i programistów.

irek1981

Posty: 19

 
Na szczęście mój syn nie zrezygnował :) Wręcz przeciwnie, postanowił kontynuować kursy po wakacjach. Jestem ogromnie zadowolona, iż programowanie przypadło mu do gustu. Teraz widzę, iż to była niesłychanie dobra decyzja, żeby spróbować właśnie takich zajęć pozaszkolnych dla młodzieży.

brzoza78

Posty: 13

 
Przeszliśmy już mnóstwo prób, jeżeli chodzi o zajęcia pozaszkolne dla dzieci. Janek nie niezmiernie ma chęć robić coś jeszcze po szkole. O dziwo od dwóch tygodni niezmiernie chętnie chodzi na programowanie i mam nadzieję, iż tak już zostanie. Może to zasługa programistów, którzy uczą w Mińsku Mazowieckim.

wiesław11

Posty: 7

 
Zapisaliśmy z żoną syna na zajęcia pozaszkolne dla młodzieży z programowania https://www.giganciprogramowania.edu.pl/lokalizacje-kursy-programowania. Placówka mieści się w Skierniewicach i jeszcze wielu innych miastach w Polsce, zwłaszcza w większych. Polecamy, ponieważ widzimy, że to bardzo w porządku kursy. Przede wszystkim skuteczne, a dzieci uczęszczające na kursy bardzo szybko angażują się w pracę.

adam289

Posty: 11

 
No właśnie, trzeba spróbować. Fajnie, gdyby organizowali takie próbne bezpłatne choćby jedne zajęcia, a wtedy byłoby prościej podjąć decyzję. Mój syn jest bardzo niezdecydowany. Raczej mało które zajęcia pozaszkolne dla dzieci mu odpowiadały, dlatego nadal szukamy czegoś nowego w Tarnowie.

englandrm

Posty: 7