szkoła programowania, co znacie ?

szkoła programowania, co znacie ?

Hej. Jakie zajęcia dla młodzieży jesteście w stanie zarekomendować z perspektywy rodziców? Moim priorytetem są zajęcia, dzięki którym moje dzieci będą mogły się odrobinę rozwinąć, a zarazem nie będą przykrym obowiązkiem.

suderuss3

Posty: 5

 
Do tej pory nie miałem zielonego pojęcia, ile mogą kosztować zajęcia dodatkowe dla młodzieży. W związku z tym niezmiernie weselę się, iż trafiłem na to forum dyskusyjne, albowiem uzyskałem w jego obrębie mnóstwo przydatnych informacji. Mam nadzieję, iż również będę w stanie coś podpowiedzieć w przyszłości.

EpIon7

Posty: 19

 
Moim zdaniem to najlepsze zajęcia pozalekcyjne dla dzieci: www.giganciprogramowania.edu.pl. Moje maluchy są nimi faktycznie zachwycone :)

Pacothelllucia

Posty: 13

 
Mogę gorąco zarekomendować warsztaty z programowania, ponieważ mogą one stanowić wstęp do ogromnych sukcesów Waszego dziecka, jeśli okaże się, że ma ono duże predyspozycje w tym zakresie. Mam nadzieję, że tak będzie z moim synem. Pozdrawiam serdecznie.

pawel253

Posty: 14

 
Bardzo cieszę się, że miałem okazję zapoznać się z Waszymi sugestiami. Mam wrażenie, że dzięki nim wykupię zdecydowanie najlepsze zajęcia dla młodzieży.

Warszawiak

Posty: 8

 
Do tej pory nie miałem zielonego pojęcia, ile mogą kosztować zajęcia dodatkowe dla młodzieży. W związku z tym bardzo cieszę się, że trafiłem na to forum dyskusyjne, ponieważ uzyskałem w jego obrębie mnóstwo przydatnych informacji. Mam nadzieję, że również będę w stanie coś podpowiedzieć w przyszłości.

codePerformance

Posty: 11