prywatne przedszkole miasteczko wilanów, szukam !

prywatne przedszkole miasteczko wilanów, szukam !

Witam serdecznie. Do którego prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów chodzą wasze pociechy. Polecacie te miejsca? Dziękuję.

mario72k

Posty: 4

 
Mój synek chodzi do tego przedszkola w Wilanowie www.karate-kids.pl. Jestem zadowolona, ponieważ przede wszystkim pasuje mi tutaj kadra nauczycieli. Są kompetentni i przyjaźnie nastawieni do dzieciaków. Widać, że lubią swoją pracę i kochają dzieci.

wiesław11

Posty: 13

 
Sport to zdrowie, dlatego fajnie byłoby posłać dziecko do takiej placówki. Mam jednakże obawy, czy w takim niepublicznym przedszkolu w Wilanowie nie jest zbyt wiele zajęć. Chodzi mi o to, żeby syn nie był za niesłychanie zmęczony. Jeżeli macie jakieś doświadczenie, piszcie. Chętnie poznam wasze opinie :)

89ostry89

Posty: 2

 
To zależy, czy chcesz posłać dziecko do takiego ogólnego niepublicznego przedszkola w Wilanowie, czy może do profilowanego. Mój syn chodzi do sportowej placówki. Jestem zadowolony, ponieważ widzę, że go to bardzo satysfakcjonuje. Już drugi rok chodzi i widać super postępy. Przedszkole ma swoich trenerów.

MisiekKce

Posty: 5

 
Dzieciaki uczą się tańca i mają dużo zajęć na świeżym powietrzu na przykład z piłkami. Chłopcom podobają się zajęcia z samoobrony, a dziewczynkom fitness. Moja córeczka chodziła do takiego przedszkola w Wilanowie i obie byłyśmy bardzo zadowolone.

Klarka34

Posty: 19

 
Dzieciaki uczą się tańca i mają dużo zajęć na świeżym powietrzu na przykład z piłkami. Chłopcom podobają się zajęcia z samoobrony, a dziewczynkom fitness. Moja córeczka chodziła do takiego przedszkola w Wilanowie i obie byłyśmy niezwykle zadowolone.

Yuri20

Posty: 8

 
Moja córeczka chodzi do przedszkola w Warszawie w Wilanowie, jakie jest sportowe. Ma tutaj sporo zajęć. Nie ma czasu na płakanie i tęsknotę. Niesłychanie szybkom zaadaptowała się do nowych warunków.

warter88

Posty: 7

 
Ze względu na dodatkowe zajęcia ja też raczej wybiorę prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów. Nie mam przekonania do państwowych placówek :) Może podpowiecie jakieś konkretne miejsca. Z góry dziękuję za wszelką pomoc i opinie.

Kazdyy02

Posty: 23

 
A jakie dokładnie zajęcia mają dzieci w sportowym przedszkolu w Miasteczku Wilanów? Pytam, bo zainteresowała mnie ta opcja. Może się zdecydujemy, ale potrzebujemy więcej opinii.

bartek33

Posty: 10

 
Dokładnie. Moja córeczka chodziła przez pierwszy rok do państwowego przedszkola, potem zmieniliśmy na przedszkole w Miasteczku Wilanów, jakie jest prywatną placówką profilowaną, a dokładnie sportową. Sporo budżetu pochłaniały mi zajęcia dodatkowe. Teraz wychodzi taniej i lżej ze względu na czas.

xacti11

Posty: 27