Czy znacie jakieś przedszkole na Wilanowie ?

Czy znacie jakieś przedszkole na Wilanowie ?

Może mi ktoś napisać kilka informacji na temat przedszkoli na wilanowie? Jak wyglądają takie zajęcia i które one są? Czy ktoś zapisywał dziecko 3 letnie do prywatnego przedszkola?

Serduszko4

Posty: 2

 
Wybór przedszkola to nie lada kłopot. Liczy się cena, lokalizacja, nauczyciele oraz zajęcia dodatkowe. Trudno znaleźć takie przedszkole na wilanowie, żeby wszystko cudownie pasowało. Moje dziecko, chodzi do przedszkola http://www.karate-kids.pl/.

czubek67

Posty: 5

 
Ja polecam niepubliczne przedszkole wilanów, moja córka chodzi tam już 2 rok i jest bardzo zadowolona. Największą zalet tego przedszkola są godziny otwarcia. Czynne jest od 7 do 17.

Ventooo1

Posty: 26

 
Mój synek jak miał 2,5 roku, kiedy zapisaliśmy go do przedszkola miasteczko wilanów. Następnie chcieliśmy posłać go jako 3-latka do państwowego, jednak nie pozyskał się. Znaleźliśmy różne prywatne przedszkole, do którego chodzi do tej pory i jest bardzo usatysfakcjonowany.

wom_ww

Posty: 5

 
Moim zdaniem prywatne przedszkola wilanów teraz się tak rozwinęły, że warto tam posyłać swoje dzieci. Nie wszystkie są mega drogie. Można znaleźć przedszkole w naprawdę przystępnej cenie. Wystarczy rozejrzeć się za ofertami.

Oct714

Posty: 8

 
Masz rację, nie każdemu będą pasować =ż koszty, które trzeba opłacić zapisując dziecko do przedszkola na wilanowie.

Qwumer56

Posty: 2

 
Mój synek jak miał 2,5 roku, kiedy zapisaliśmy go do przedszkola miasteczko wilanów. Następnie chcieliśmy posłać go jako 3-latka do państwowego, jednak nie dostał się. Znaleźliśmy inne prywatne przedszkole, do którego chodzi do tej pory i jest bardzo zadowolony.

zpox

Posty: 13

 
Ja polecam niepubliczne przedszkole wilanów, mój syn chodzi tam już od roku i jest bardzo zadowolony. Chwali bardzo Panie wychowawczynie.

zenek744

Posty: 3

 
Mój syn ma 4 latka i chodzi do przedszkola miasteczko na wilanowie. Panie wychowawczynie są niezwykle doświadczone w pracy z dziećmi.

Januszek

Posty: 7

 
Prywatne przedszkola miasteczko wilanów w swojej ofercie posiadają bardzo wiele ciekawych zajęć dla najmłodszych. Są to między innymi zajęcia gimnastyczne, taneczne, fitness, z języka angielskie i wiele innych.

Kitas

Posty: 9