szkoła programowania, oferta

szkoła programowania, oferta

Jeżeli polecacie jakieś ciekawe warsztaty z programowania, czeka na informacje. Mam nadzieję, że pomożecie :)

wirwik

Posty: 5

 
Sprawdź sobie tę ofertę https://www.giganciprogramowania.edu.pl. To znakomita szkoła programowania, do której chodzi moja córka i jest niezmiernie zadowolona z zajęć. Uczęszcza od roku i widać ogromne postępy. Jesteśmy zadowoleni.

omen100

Posty: 4

 
Może i my spróbujemy, albowiem jak czytam, to widzę, że jest wiele korzyści godnych uwagi. Jak na razie to nie mam innego pomysłu, albowiem syn mnóstwo siedzi przed komputerem. Interesuje się informatyką, więc nauka programowania to chyba najlepszy pomysł, żeby sprawić mu przyjemność. Myślę, że to będzie dla niego najlepsze rozwiązanie.

Inneee2

Posty: 24

 
A jakie zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży polecacie? Moja córka interesuje się trochę informatyką, więc może coś takiego, ale mam obawy, że będzie tylko siedziała przed komputerem. Boję się o zdrowie, bo wiadomo, że dzieci teraz wolą komputery i przesiadywanie w domu.

erwin_15

Posty: 5

 
O widzę, że temat programowania jest na topie :) Nie ukrywam, że ja też myślałam nad takimi lekcjami. Znajoma opowiadała mi, że nauka programowania postawiła jej syna na nogi, jeśli chodzi o myślenie matematyczne itd. Może to prawda. Chętnie bym spróbowała, więc jak znacie dobre kursy, napiszcie.

980000

Posty: 6

 
Właśnie o takie dobrze zorganizowane zajęcia dla dzieci mi chodzi. Chcę zapisać synka na programowanie, ale muszę być pewna, że to skuteczne lekcje, dzięki którym się czegoś nauczy. Pozdrawiam i czekam na informacje.

doprzodu67

Posty: 4