korepetycje geografia, szukam !

korepetycje geografia, szukam !

Gdzie znajdę korepetycje online z matury? Chce się zacząć wcześniej przygotowywać. Widzę, że wiedzy za olbrzymiej nie ma, nie oczekuje też cudów.

Robuś

Posty: 1

 
Według mnie skoro płacimy za edukacje w podatkach to szkoły powinny zapewnić wszystkim wiedze, jaka jest potrzebna do zaliczenia egzaminów. Jeśli tego nie robią to oznacza, że chyba z tym szkolnictwem coś jest nie tak jak trzeba i powinno się to zmienić.

Bernatsti

Posty: 5

 
Mam to szczęście, że nie potrzebuje korepetycji na maturę, bo mam super nauczycieli. Wiem, że nie wszyscy mają to szczęście, zatem lepiej się zapisać na dodatkowe lekcje.

France23

Posty: 7

 
Korzystałem z korepetycji online matura i jestem bardzo zadowolony. Normlanie dojazd o korepetytora zajmował mi godzinę. Teraz siadam i odbywam lekcje. Według mnie to jest najlepsze rozwiązanie.

matek562

Posty: 7

 
Znalazłem korepetycje z matematyki na stronie https://zdajesz.com. Te lekcje odbywają się online, dlatego jak dla mnie to najlepsze, co można wybrać.

Acclaim

Posty: 16

 
Korzystałem ze zwykłych korepetycji i z tych online. W jednym i drugim przypadku najważniejsze jest to, kto takie korepetycje prowadzi. Tylko wtedy można uzyskać wiedze, jaka jest nam najbardziej potrzebna i na to zwracamy uwagę.

pilor56

Posty: 5

 
Dobrze jest trafić w takie miejsce gdzie odnajdziemy wszystkie znane przedmioty. Wtedy można się dokształcać z nich. Lepiej byłoby mieć wiedzę ze szkoły, lecz każdy wie jak to jest.

hejhej00

Posty: 5

 
Najlepiej jest sprawdzić wszystkie opcje. Wtedy wyrabiamy sobie zdanie. Dla mnie osoby, która ceni sobie swój czas e-korepetycje z matury były super. Miła atmosfera, wszystko bardzo było słychać i widać. Według mnie nic lepszego wybrać się nie da, a już na pewno w tak bardzo niskie cenie. Na inne korepetycje już nie chodzę.

SABUR

Posty: 3

 
Mnie były potrzebne korepetycje z wiedzy o społeczeństwie i odnalazłem je w internecie. Poprzez Internet można odbyć inne lekcje z matematyki czy fizyki.

pawel253

Posty: 11

 
Dla mnie e-korepetycje na maturę to super pomysł. Oszczędziłem bardzo dużo czasu. Wybrałem sobie kilka przedmiotów i faktycznie wiedzę zdobyłem łatwiej. Przyjazna atmosfera to dużo. W szkole nie mam tego, bo moi nauczyciele są, jacy są. Musze wspierać się w inny sposób.

urszulka

Posty: 2