kursy online matematyka, polecicie ?

kursy online matematyka, polecicie ?

Napiszcie, w jaki sposób uczycie się na maturę podstawową z matematyki? To moja pięta achillesowa. Polecacie jakiś portal z zadaniami?

Warszawiak

Posty: 3

 
Przygotowuję się do matury podstawowej. Matematyka od zawsze wywoływała mi duży kłopot. Może macie jakieś złote rady? Może pomożecie biednemu żuczkowi, który nie do końca wierzy w własne siły i jest w rozterce? Myślałem o zadaniach, żeby znaleźć może jakieś konkretne rozwiązania i objaśnienia. Co myślicie?

Yuri20

Posty: 4

 
Mnie też interesuje wyłącznie jakościowa pomoc. Tym bardziej, że boję się matury podstawowej z matematyki. Nie wiem, czy uda mi się zdać. Z wielu tematów mam spore zaległości i muszę to wszystko nadrobić. Jak coś, to piszcie. Należę do osób, które odkładają wszystko na ostatnią chwilę, więc jak coś, to jeszcze mam sporo czasu ;)

Buła

Posty: 4

 
A ile czasu poświęcacie na naukę? Matematyka nie idzie mi źle. Czeka mnie jednakże rozszerzona na maturze i zastanawiam się, jak wiele się uczycie i rozwiązujecie zadania maturalne. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Kitas

Posty: 10

 
To zobacz sobie ten serwis http://www.zadaniazmatmy.pl/index.php/category/matura-podstawowa/. Jak dla mnie jest wystarczający. Piszę maturę podstawową z matematyki, a zadań jest tu spora ilość. Wszystkie rozwiązania, objaśnienia itd. Polecam wszystkim.

mac3

Posty: 22

 
No właśnie, albowiem teraz to się narobiło sporo takich serwisów, gdzie masz zadania i rozwiązania. Z którego korzystasz? Mam cel pisać maturę rozszerzoną z matematyki i szukam faktycznie dobrze rozwiązanych zadań. Jak coś polecacie, to się odezwijcie. Czekam i dziękuję.

Lupusx

Posty: 6

 
Ja też zaczęłam naukę na długo przed maturą. W ten sposób rzeczywiście zdążyłam i jeszcze miałam czas na odpoczynek :) Faktycznie nie bałam się, ale to zasługa mojego ogarnięcia w porę. Matematyka to trudny przedmiot. Korzystałam z zadań online z gotowymi rozwiązaniami, dzięki czemu powtórzyłam wszystko i na czas.

Sarenka

Posty: 6