Poszukuję - niepubliczne przedszkole wilanów

Poszukuję - niepubliczne przedszkole wilanów

Dzień dobry. Czy posyłacie może dziecko do jakiegoś niepublicznego przedszkola w Wilanowie, jakie jest profilowaną placówką?

Limeczer45

Posty: 2

 
Dla dziecka w przedszkolu najważniejszą kwestią jest poczucie bezpieczeństwa, wobec tego poszukujemy z mężem czegoś faktycznie sprawdzonego. Jeżeli już mamy płacić, bowiem za prywatne przedszkole w Wilanowie trzeba troszkę zapłacić, to musimy być pewni, iż nasza córka będzie pod dobrą opieką i będzie miała mnóstwo ciekawych zajęć.

dorotka55

Posty: 3

 
Pewnie trzeba porównać czesne, albowiem jest różne. Najpierw muszę dokładnie zapoznać się z ofertą zajęć w każdym przedszkolu w Warszawie Wilanowie i na tej podstawie wybrać coś dla własnej córeczki. Myślałam nad posłaniem jej do niepublicznego przedszkola, albowiem czytałam, iż jest lepsze od państwowego.

Kim56

Posty: 16

 
Państwowe przedszkola też są całkiem fajne, ale krócej są czynne i nie mają tylu zajęć dodatkowych co prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów. Też się zastanawiamy :)

Winect56

Posty: 2

 
Na twoim miejscu wybrałabym niepubliczne przedszkole, bo w Wilanowie można odszukać dużo takich placówek, jakie proponują świetne zajęcia. Ja byłam zmuszona wybrać takie właśnie przedszkole, bo żadne z państwowych placówek przedszkolnych nie oferowała szanse wyboru indywidualnej diety, a u nas konieczna była diabetologiczna dieta.

Programista

Posty: 22

 
Dużo zajęć to w takim przedszkolu w Wilanowie same plusy. Nie mam pojęcia, gdzie poślę swojego synka, niemniej jednak mam nadzieję, iż uda nam się z mężem znaleźć naprawdę sprawdzona placówkę, w jakiej będzie czuło się bezpiecznie.

Booss23

Posty: 3

 
Ja też ciągle zastanawiam się nad przedszkolem w Warszawie. Dowiedziałam się, że w Wilanowie działa przedszkole sportowe o powiem szczerze, że jestem niesłychanie ciekawa, jak funkcjonuje taka placówka.

namok

Posty: 4

 
Zerknij sobie na tę ofertę niepublicznego przedszkola w Wilanowie https://karatekids.eu. Znakomite miejsce. Moja córcia jest niezwykle zadowolona. Chodzi już drugi rok. Gorąco polecam zarówno ze względu na kadrę nauczycieli.

Anno Domini

Posty: 2

 
Do państwowej placówki przedszkolnej bardzo trudno jest się otrzymać. Mam nadzieję jednak, że mi się uda. Jeżeli nie skazana będę na duży wydatek. Prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów nie należy do tanich :(

Czasowy

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o przedszkole w Miasteczku Wilanów to jest tutaj kilka ciekawych ofert, ale osobiście jeszcze się nie zdecydowałam. Liczymy budżet i planujemy, bo jednak prywatna placówka kosztuje. Mamy nadzieję, że się jednak uda i wszystko będzie ok.

syrena88

Posty: 14