psychologia Katowice, polecicie szkołę ?

psychologia Katowice, polecicie szkołę ?

Witam serdecznie. Chciałabym zostać psychoterapeutą. Polecacie może jakiś kurs psychoterapii? Niezmiernie dziękuję za odpowiedzi.

Intro_69

Posty: 5

 
Sami wszystko załatwiają, bynajmniej tak właśnie było u mnie. Poza zajęciami praktycznymi, które odbywały się systematycznie, mieliśmy jeszcze kilka warsztatów. Super sprawa, bowiem im wiecej doświadczenia i pracy w grupie, tym lepiej. Uwielbiam psychoterapię – to moja droga :)

Worms

Posty: 6

 
Oczywiście, że się da, zwłaszcza gdy masz zajęcia z super wykładowcami. Moja szkoła jest placówką działającą od bardzo dawna, dlatego i ja zaufałam renomie. Nie zawiodłam się. Czesne niskie, skuteczne zajęcia z psychoterapii, dużo praktyki, warsztaty i ogólnie wspaniali ludzie, więc czego chcieć więcej.

gregcie@

Posty: 2

 
No to witaj, bowiem ja też właśnie zapisałam się na psychologię w Katowicach i tyko czekam, aż zaczną się pierwsze zajęcia. Test kwalifikacyjny poszedł mi dobrze. Szkoła bez wątpienia prywatna, dla czesne nie jest drogie, zatem na pewno nie będę miała problemów z opłaceniem zajęć.

labuh

Posty: 8

 
Polecam to studium psychologiczne http://www.psychologia.org/studium. Jest naprawdę znakomitą placówką szkoleniową, w szczególności dla ludzi, które pracują, mają już dzieci, nie mogą pozwolić sobie na dzienne studia, a ich pasją jest psychoterapia. Mnie pasuje również ze względu na bardzo atrakcyjną cenę czesnego.

Karwan

Posty: 4

 
Zauważyłam, że bardzo dużo osób podejmuje teraz naukę w studium. Myślę, że to bardzo fajna opcja, jeśli chcesz nauczyć się psychoterapii w systemie zaocznym. Płacąc, można też chyba nieco więcej wymagać ;)

tigra32

Posty: 3