podziękowanie pamiątka dla nauczyciela, pomocy!

podziękowanie pamiątka dla nauczyciela, pomocy!

Hejka. Myślę nad tym, jaki prezent może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę na zakończenie roku. Czy macie jakieś pomysły, którymi się podzielicie?

Kowalski

Posty: 4

 
Nie miałam zielonego pojęcia, który prezent dla nauczyciela na zakończenie roku pożądane byłoby zakupić. Moje wątpliwości rozwiał dopiero asortyment dostępny w jednym ze sklepów internetowych. Prędko odnalazłam perfekcyjną propozycję, którą reszta klasy błyskawicznie zaakceptowała i kłopot z głowy :)

Jacuś3456

Posty: 39

 
Nie zapłaciliśmy przesadnie dużo za podziękowanie pamiątka dla nauczyciela. Wykazaliśmy się rozsądkiem, a ponadto dokonaliśmy zakupu podziękowania w Internecie.

Dziadek

Posty: 5

 
Nie miałam zielonego pojęcia, który prezent dla nauczyciela na zakończenie roku warto kupić. Moje wątpliwości rozwiał dopiero asortyment dostępny w jednym ze sklepów internetowych. Szybko znalazłam idealną propozycję, którą reszta klasy błyskawicznie zaakceptowała i problem z głowy :)

basia44

Posty: 8

 
Jestem przekonany, że w sklepach internetowych bez trudu znajdziecie prezent dla nauczyciela na zakończenie roku, który będzie stosownie wysokiej jakości, a zarazem będzie charakteryzował się korzystną ceną.

Oct714

Posty: 13

 
Na dzień nauczyciela prezent wcale nie musi być drogi, ponieważ liczy się gest. W klasie organizowaliśmy zbiórkę po 5-10 pln, ponieważ uważamy, że to rozsądny wydatek, jaki można przeznaczyć na ten cel. Prezent o wartości 200-300 pln potrafi być już naprawdę fajnym upominkiem. To moje zdanie.

Virgo

Posty: 19

 
Zbliża się zakończenie roku szkolnego, więc zamówiłam w sklepie internetowym drobne upominki w imieniu całej klasy. To zdecydowanie najtańsze rozwiązanie.

Marioleczka

Posty: 3

 
Nie mam żadnych wątpliwości, że najlepszy prezent zakończenie roku kupicie korzystając z oferty tego sklepu internetowego: https://grupa-prezentow.pl. Gorąco go polecam!

raptofil

Posty: 20

 
Wiadomo, że podziękowanie pamiątka dla wychowawcy winno być nieco niezwyklej okazałe niż dla pozostałych nauczycieli. My w klasie zorganizowaliśmy niewielką zbiórkę na ten zamiar. Nie wydaliśmy zbyt mnóstwo.

warter88

Posty: 5

 
Na dzień nauczyciela prezent wcale nie musi być drogi, ponieważ liczy się gest. W klasie organizowaliśmy zbiórkę po 5-10 złotych, ponieważ uważamy, że to rozsądny wydatek, jaki można przeznaczyć na ten cel. Prezent o wartości 200-300 złotych potrafi być już naprawdę fajnym upominkiem. To moje zdanie.

gruszeczka45

Posty: 5