gdzie uczyć sie jezyka obcego w Siedlcach

gdzie uczyć sie jezyka obcego w Siedlcach

Powiedzcie mi gdzie w naszym mieście jest dobra szkoła języków obcych dla dzieci? Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca, bo ostatni lektor coś nie pasował mojemu dziecku? Zależy mi na doświadczonych lektorach, którzy potrafię dobrze nauczyć dziecko.

GGregbard

Posty: 4

 
Jeżeli szukasz szkoły języków obcych, która potrafi dobrze uczyć a do tego na koniec przeprowadzić egzaminy i potwierdzić to certyfikatem to polecam eurolinguasiedlce.pl. Bardzo kompetentni lektorzy, świetna atmosfera. Ja jestem zadowolona.

Rico

Posty: 6

 
Jeżeli zbyt późno zaczynamy się uczyć języków obcych to oczywiście są związane z tym problemy, ale nie zawsze tak musi być. Jeżeli znajdziemy dobrą szkołę języków obcych to nawet już gdy będziemy dorośli to będą nas potrafili nauczyć.

345_14

Posty: 13

 
Dobrym sposobem na naukę języków według mnie są bezpośredni rozmowy. W dzisiejszych czasach można mieć nauczyciela z dowolnego miejsca na ziemi, jest to według mnie rewelacyjna metoda nauki.

Phylu

Posty: 3

 
Warto szukać szkół o uznanej reputacji. Zazwyczaj w takich szkołach pracują wysokiej klasy lektorzy, którzy potrafią każdego czegoś nauczyć.

protlum34

Posty: 18

 
Dla dzieci najważniejsze jest to, aby lektor potrafił do nich dotrzeć, jeżeli nie jest w stanie tego robić, to wówczas tak się składa, że zazwyczaj dziecko się zamyka i zazwyczaj nie chce chodzić na takie lekcje. Podobnie jest w sytuacji gdy nauczyciel mówi zbyt głośno.

Diuszek45

Posty: 21