Szkoła policealna Warszawa

Szkoła policealna Warszawa

Dajcie namiar na jakąś fajną policealną szkołę medyczną, najlepiej zarówno z zajęciami stacjonarnymi jak i kursami zaocznymi, by dało się coś wybrać interesującego.

Marioleczka

Posty: 4

 
Medyczne szkoły również te policealne to dość trudne zadanie bo jednak materiał jest ciężki, trudny na pewno nie będzie łatwy do nauki i nie ma tutaj znaczenia czy jest to szkołą policealna czy szkoła wyższa.

Lupusx

Posty: 5

 
Kursów masaży jest wiele, jednak jak wybierzesz studium policealne to potem możesz zdawać egzamin i zostać technikiem więc to będzie najlepsza opcja.

Julian

Posty: 9

 
Ja wybrałem collegium.com.pl i jestem zadowolony z oferty, nauka w Warszawie a wiec nie było problemów z dojazdami. Dzięki nim zostałem terapeutą zajęciowym, kierunek prowadzony przez doskonałych nauczycieli, wielu ze stażem akademickim.

namok

Posty: 10

 
Szkół policealnych sporo, ale pamiętaj, by sprawdzać jak dana szkoła funkcjonuje, szukaj takich, którzy mają dobrych nauczycieli i zadbają o zajęcia praktyczne, w medycynie to bardzo ważne.

EQP91

Posty: 19

 
Ofert jest wiele, warto szukać szkoły policealnej, gdzie zajęcia będą prowadzone przez nauczycieli akademickich.

y01234

Posty: 12

 
Nie brak szkół policealnych szczególnie w dużych miastach więc jak ktoś będzie chciał takie kursy zacząć to na pewno coś znajdzie.

y-grek56

Posty: 6

 
Dużo ofert od szkół policealnych, oczywiście najwięcej w dużych miastach. Jak chcecie iść w kierunku medycyny to myślę, że coś ciekawego uda się znaleźć.

Ryszardzik3

Posty: 21

 
Warto zerknąć do sieci, sprawdzić różne szkoły i wtedy po opiniach wybrać taką najlepszą.

Miluśkooo2

Posty: 8