nauka języka angielskiego

nauka języka angielskiego

Czy korepetycjami z angielskiego udało wam się podnieść poziom i z kim w Łodzi w ogóle warto rozmawiać?

21gregorek

Posty: 4

 
Test kwalifikacyjny przede wszystkim i warto określić faktyczny poziom znajomości języka. Na wszelki wypadek można oczywiście przejrzeć materiał z niższych poziomów, aby mieć poczucie, że niczego się nie omija.

uiids

Posty: 44

 
Sztywne narzucane terminy zajęć zazwyczaj się nie sprawdzają, a korepetycje zawsze dopasujesz do faktycznych potrzeb i nie ominiesz lekcji w tygodniu. Bardzo dobra zasada.

wrrraak22

Posty: 14

 
Jedyna prawdziwa inwestycja to w kapitał ludzki, w siebie, w dodatkową wiedzę. To się zawsze zwraca w przyszłości i to z nawiązką najczęściej.

basia44

Posty: 8

 
Na korepetycjach nie masz nigdy bezsensownych prac domowych. Przed maturą praktycznie nie chodziłem do szkoły i robiłem zadania zadane przez lektora. To się opłaciło, bo zdałem maturę najlepiej w klasie, a nikt mnie o to nie podejrzewał.

grzes3345

Posty: 16

 
Mój syn skończył na filologii angielskiej, a jeszcze cztery lata temu ani me, ani be po angielsku :D Pomogły mu korepetycje i to była chyba najlepsza inwestycja w naszym życiu. Chodzi o markę tomedo.pl. Dostaliśmy rewelacyjnego, młodego, ogarniętego lektora, który przekazał nie tylko wiedzę, ale dał inspirację, po co ten angielski w ogóle jest potrzebny.

abb121s

Posty: 36

 
Ceny korepetycji z angielskiego trochę spadły i dobre można już zamówić za 60 złotych/godzina. Myślę, że to bardzo uczciwa cena.

amrmas22

Posty: 6

 
Nauka bez przyjemności płynącej z procesu nigdy nie będzie efektywna, o czym chyba zapominają publiczne placówki, które wydają się zamęczać młodzież bezsensownym materiałem. Na korepetycjach tego nie ma.

duduś33

Posty: 6

 
Korepetycje to jedyna forma nauczania angielskiego, która działa. Do każdego egzaminu tak się przygotujesz i nawet z niewielką wiedzą początkową można pokombinować.

CzarnyBlant

Posty: 18

 
Przy okazji indywidualnych korepetycji warto dopytać o kursy multimedialne. Niektóre bardzo wysoką jakość przedstawiają.

mniszek56

Posty: 5