kursy programowania dla dzieci Zielona Góra, zna ktoś ?

kursy programowania dla dzieci Zielona Góra, zna ktoś ?

Odszukałem ofertę na kursy programowania dla młodzieży i nie wiem czy warto czy nie warto? Ktoś ma jakieś doświadczenia w tej dziedzinie?

Kruczek23

Posty: 2

 
Wybierając zajęcia pozaszkolne dla młodzieży warto stawiać na to, co nowe i co może w przyszłości się przydać, a co to może być? Oczywiście informatyka i to szeroko pojęta, bo to przyszłość naszych dzieci i ich dzieci i warto dużo w tym temacie wiedzieć.

DJboutit2

Posty: 34

 
Dla rodziców mogę polecić programowanie dla dzieci oferowany przez firmę https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl. Organizują kursy i w Opolu i Zielonej Górze i innych miejscowościach. Na stronie można wszystkie dane znaleźć i pożądane byłoby to zbadać. my i nasi znajomi dzieci tam zapisaliśmy, zobaczymy jak będzie.

tigra32

Posty: 7

 
Syn nie chciał nic wiedzieć o tworzeniu stron www, lecz zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży organizowane przez szkołę programowania zainteresowały go na tyle, iż od dwóch lat tam chodzi. Ma coraz większą wiedzę i chyba pójdzie na studia w tym kierunku.

tadziu47

Posty: 8

 
Miałem mieszane uczucia, ale widzę, że kursy programowania dla młodzieży mojemu synowi dały wiele. Potrafi sam zrobić stronę internetową i zadbać o jej bezpieczeństwo. Nie sądziłem, że tyle na tym zyska moje dziecko, młodsze niedługo też zapisuje na te kursy.

labuh

Posty: 11

 
Moje dziecko interesuje się piratami, a programowanie dla dzieci oferowane poprzez szkołę obejmowało kod Piraci. Mały jest zachwycony, bo sam coś stworzył i może się tym chwalić znajomym i naszej rodzinie.

MałeM34

Posty: 14