Szukam - przedszkole wilanów

Szukam - przedszkole wilanów

Już niedługo czeka nas przeprowadzka do Warszawy, dlatego od razu poszukuję przedszkole na Wilanowie. Jak coś, piszcie. Dziękuję.

Wacław

Posty: 3

 
Mnie również wydaje się, że edukacja w przedszkolu jest bardzo ważna. Najmłodsze dzieci uczą się najszybciej i bez najdrobniejszych problemów. Wybrałam niepubliczne przedszkole w Wilanowie i nie narzekam ani na opiekę, ani na program codziennych zajęć.

Acclaim

Posty: 10

 
Nie wybieraj przedszkola na szybko. Dokładnie sprawdź, jakie są na Wilanowie. Do prywatnego przedszkola normalnie nie ma kłopotów z zapisami. W przeciwnym wypadku sprawa wygląda w wypadku państwowych placówek przedszkolnych. Jak już posyłać dziecko do przedszkola, to do naprawdę jakiegoś z polecanych. Pozdrawiam.

olbrzym88

Posty: 10

 
Dla mnie liczyła się najlepsza opieka i panie, które moje dziecko mogłoby traktować jak rodzinę. Ja również zanim dokonałam wyboru, przejrzałam sporo ofert. Najbardziej zależało mi na niepublicznym przedszkolu w Wilanowie, które będzie drugim domem dla Hani.

trybgon77

Posty: 11

 
Możesz zdecydować się na przedszkole w Warszawie na Wilanowie, do którego chodzi moja córka. To przedszkole, w jakim dzieci mają mnóstwo interesujących zajęć sportowych, język angielski i plastykę. Szczególne miejsce godne polecenia.

gregcie@

Posty: 20

 
Ja również myślałam nad posłaniem Nadii do prywatnego przedszkola w Wilanowie. Nie ma tu u nas polecanych państwowych placówek. I generalnie ciężko się do takich zdobyć. Które polecacie?

gregcie@

Posty: 12

 
To prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów, które polecam każdemu karatekids.eu. Przepisałam tu córkę z publicznej placówki. Od razu widzę różnicę :)

CzeX

Posty: 23

 
Przejrzyj dokładnie oferty, bo jest sporo ciekawych propozycji prywatnych przedszkoli. Osobiście zapisałam Jasia do niepublicznego przedszkola w Wilanowie i nie narzekam. Ma bardzo dobrą opiekę. Placówka jest czynna dłużej. Nie mam problemów ze zdążeniem z pracy.

fasnnnn9898

Posty: 12

 
Przejrzyj dokładnie oferty, bowiem jest wiele ciekawych propozycji prywatnych przedszkoli. Osobiście zapisałam Jasia do niepublicznego przedszkola w Wilanowie i nie narzekam. Ma niesłychanie dobrą opiekę. Placówka jest czynna dłużej. Nie mam problemów ze zdążeniem z pracy.

namok

Posty: 12