sporty walki Poznań, szukam !

sporty walki Poznań, szukam !

Chciałbym trenować brazylijskie bjj w Poznaniu, natomiast nie wiem gdzie się mogę zgłosić. Jeśli jakiś klub, który polecicie mi?

file444

Posty: 1

 
Byłem na treningach jiu Jitsu w Poznaniu u nich http://bjj-poznan.pl. Podobało mi się, ale z braku czasu niestety musiałem odpuścić. Do dzisiaj tego żałuje.

wisła1905

Posty: 13

 
Sam trenuje, albowiem nie mam czasu i ochoty na bieganie po klubach. Można to wykonać przede wszystkim dziś gdzie filmów instruktażowych jest niezmiernie dużo. Koleżanki mąż trenował gdzieś w Poznaniu, ale nie mam z nim teraz kontaktu. Dopytam może jutro coś więcej w tym temacie będą mógł Wam powiedzieć.

Hoteowo24h

Posty: 15

 
Na pewno trenowanie jiu Jitsu w Poznaniu to super pomysł, bo jest tam klub, który ma bardzo duże doświadczenie. Kolega korzystał i naprawdę był w tym dobry. Teraz wyjechał poza granice to nie wiem jak to wygada.

labuh

Posty: 8

 
Szczerze przyznam, iż niezwyklej wolę jakieś MMA obejrzeć w telewizji. Nie chciałbym walczyć z kimś na żywo. Oglądanie jest fajne, niemniej jednak tylko to. Nie poradzę Wam, co wybrać i gdzie konkretnie się zgłosić, bo to nie moja bajka.

Kowalski

Posty: 14

 
Mnie tam sporty walki interesują. Lubię oglądać, sam trenuje jiu Jitsu w Poznaniu. Na pewno nie jest to sport dla każdego. Mnie zawsze się to podobało i tak zostało. Wielu z moich znajomych po kilku treningach dało sobie spokój. To zależne jest od nastawienia i podejścia. Każdy jest przecież inny i inaczej na to patrzy.

namok

Posty: 6

 
Mnie tam sporty walki interesują. Lubię oglądać, sam trenuje jiu Jitsu w Poznaniu. Na pewno nie jest to sport dla każdego. Mnie zawsze się to podobało i tak zostało. Mnóstwo z moich znajomych po paru treningach dało sobie spokój. To zależne jest od nastawienia i podejścia. Każdy jest przecież inny i inaczej na to patrzy.

Dziadek

Posty: 9

 
Raz na jakiś czas chodziłem na treningi, ale to nie miało sensu. Wiem, że albo się angażujesz w to na całego albo trzeba sobie dać spokój, bo nic z tego nie wyjdzie.

Anno Domini

Posty: 4

 
Trenuje od lat brazylijskie bjj i jestem zadowolony. Innym też polecam aczkolwiek jest to sport dość trudny, dlatego trzeba mieć do tego odpowiednie nastawienie.

labuh

Posty: 4

 
Trenuje od lat brazylijskie bjj i jestem zadowolony. Innym też polecam aczkolwiek jest to sport dość uciążliwy, zatem trzeba mieć do tego właściwe nastawienie.

Anno Domini

Posty: 5