świnoujście apartamenty blisko morza, gdzie polecicie ?

świnoujście apartamenty blisko morza, gdzie polecicie ?

Chciałbym wynająć noclegi w świnoujściu przy promenadzie. Lokalizacja jest dla mnie ważniejsza niż cena, dlatego dajcie namiary do kogoś, kto ma coś ciekawego do wynajęcia.

Jacuś

Posty: 2

 
Korzystamy zawsze w noclegów w Świnoujściu i innego miejsca nie chcemy. Według mnie to miejsce jest optymalne pod względem wielkości. Można znaleźć tam atrakcje i dla starszych i dla młodszych. My jedziemy w dziesięć osób i każdy jest naprawdę bardzo zadowolony. Jeśli szukacie miejsca na nocleg to to miasto Wam polecam.

labuh

Posty: 4

 
Polskie morze nie przypadło mi do gustu aczkolwiek mówią, że to w Świnoujściu nie tylko jest czystsze, natomiast najcieplejsze. Niestety dla mnie dojazd do tego miejsca zajmuje kilkanaście godzin, czyli na razie dam sobie spokój. Jeżeli już to wybiorą coś nieco bliżej domu.

namok

Posty: 4

 
Zawsze wybieramy apartamenty w świnoujściu przy promenadzie od tej firmy https://promenadaapartamenty.pl. Jesteśmy faktycznie zachwyceni, jakością usług i tym całym miejscem.

Adam 105

Posty: 15

 
Polskie morze nie przypadło mi do gustu aczkolwiek mówią, że to w Świnoujściu nie tylko jest czystsze, ale najcieplejsze. Niestety dla mnie dojazd do tego miejsca zajmuje kilkanaście godzin, czyli na razie dam sobie spokój. Jeśli już to wybiorą coś nieco bliżej domu.

ChosenOne

Posty: 10

 
Lubię Świnoujście i kilka razy tam byłem. Śpimy za każdym razem w innym miejscu, ale raczej bisko wszystkich atrakcji miasta. Nie lubimy poruszać się w okresie wakacji samochodem. Jedziemy i korzystamy ze wszystkich atrakcji, które się tam znajdują. Samochodem pierwszy raz ruszamy dopiero do swojego domu.

Garguł12

Posty: 7

 
Byłem kilka lat temu w Świnoujściu i mnie się podobało. Ludzi było wiele, niemniej jednak jak to nad polskim morzem. Plaże też mi się podobały, dlatego polecam to miejsce.

igorek

Posty: 2